הבלוג טבעות מקוריות

טבעות מקוריות

מבחר עשיר של טבעות מקוריות ומיוחדות

בסטודיו ובאתר של המותג המוביל רונית ים מוצע מבחר איכותי של טבעות מקוריות ומיוחדות לנשים ולגברים העשויות עבודת יד מושקעת וקפדנית. מהמבחר כל אחד יכול למצוא טבעות מיוחדות שמתאימות לו בין אם מדובר בטבעות כסף, טבעות פתוחות, טבעות גדולות, טבעות חותם ועוד.

טבעות חותם ייחודיות

באתר ובסטודיו שלנו תמצאו מבחר מיוחד ומקורי של טבעות חותם מעוצבות בעבודת יד. בין היתר תמצאו מגוון טבעות חותם מיוחדות עם לוגו הסנפיר המפורסם שלנו, כדוגמת טבעת חותם יפיפייה עם ציפוי זהב רוז גולד 14 קראט שחלקה העליון שקוע מעט ובתוכו משובצים זרקונים שחורים, כאשר מעליהם במרכז מעוצב סנפיר הדולפין. כמו כן, בצד הטבעת חרוטה המילה אמן אשר לצד משמעותה המוכרת מהווה גם ראשי תיבות לאדמה מים ונשמה. בנוסף מוצעות טבעות חותם עם עיצובים מקוריים נוספים מקולקציות שונות שלנו, כמו טבעת חותם SENSEA עם הטבעה של חצי פרח שמתחתיו קו מתאר של גלשן, טבעת עגולה מרובעת ושקועה עם הטבעה לבחירה של כוכב ים או של חץ, ועוד.

טבעות פתוחות מקוריות

סוג מקורי נוסף של טבעות שתמצאו אצלנו הינו של טבעות פתוחות מאחורה או קדימה, המתאימות למידות שונות של אצבעות. למשל תוכלו לבחור טבעת גדולה פתוחה מאחורה מכסף או עם ציפוי זהב 24 קראט, עם הטבעה מושחרת במרכזה של סנפיר הדולפין. בסגנון דומה תוכלו לבחור בטבעת פתוחה וגדולה שהפעם במרכזה סנפיר דולפין חלול. בנוסף, טבעות פתוחות מוצעות בעיצוב מפותל ומקורי שלנו עם פתיחה קדמית כדוגמת טבעת סנפיר המבוקשת, אותן ניתן לקבל עם כסף 925 או עם ציפוי זהב 14 קראט.

טבעות מקוריות נוספות

יש לנו עוד מגוון עכשווי ומקורי של טבעות מיוחדות בעיצובים שונים. למשל תוכלו לבחור מקולקציית SENSEA טבעת מטבעה עדינה מרהיבה ביופייה, בקו נקי עם מטבע מקומר בצורת האצבע שעליו מוטבע הסמל של חצי פרח וגלשן, ומעליהם המילה SENSEA. כמו כן, גברים יכולים לבחור בטבעת בייסיק מנוקדת עם מראה פשוט אך מתוחכם, אותה ניתן להזמין מכסף או בציפוי זהב 24 קראט.

הזמנת טבעת מקורית וייחודית

הזמנת טבעת מקורית וייחודית מוצעת ישירות דרך האתר שלנו. בנוסף להזמנת טבעות ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי הגיעו לסטודיו שלנו רמת השרון או צרו קשר עם שירות לקוחות של רונית ים בטלפון 054-2442015.

לא ניתן להגיב