הבלוג מדידת טבעת

מדידת טבעת

איך בודקים מידת טבעת – המדריך המלא

בעבר, רכישת תכשיטים בצורה מקוונת הייתה רלוונטית רק למי שיגע בדיוק מה המידה שלו טרם הרכישה. כיום, רכישת תכשיטים באון ליין ככלל ורכישת טבעות בפרט, הפכו לעניין שבשגרה ולכן, חשוב ללמוד גם איך מודדים טבעת בצורה המדויקת ביותר. 

לאחר שהוחלט איזה דגם תרצו להזמין, מאיזה חומר (כסף או ציפוי זהב) ובאיזה מחיר. נשאר לוודא שזמני האספקה מתאימים ואז נשאלת השאלה – איך אפשר לדעת מידת טבעת או איך למדוד קוטר אצבע לטבעת?

כפי שמידת בגד נקבעת על פי מידות גוף, כך גודל טבעת נקבע לאחר בחירת היד והאצבע הספציפית עליה היא תהיה, זאת מכיוון שלכל אצבע מידה שונה. יש לקחת בחשבון שמדידת מידת טבעת עדיין אינה מדויקת כמו מדידת בגד או נעל ודורשת לעיתים הכוונה מקצועית על מנת להגיע לדיוק מירבי. טבעת שיושבת בצורה מדויקת לא מחליקה בקלות מהאצבע ומצד שני, גם לא לוחצת עליה. 

איך בודקים מידה של טבעת?

ניתן להגיע לכל חנות תכשיטים ולבצע בדיקת מידה מדויקת באמצעות עזרים מקצועיים או להשתמש באחת השיטות שבמדריך הבא, למדידת מידת טבעת אשר ניתן לבצע בקלות גם בבית. רוב השיטות דורשות שתהיה כבר ברשותכם טבעת אחרת במידה שתרצו להזמין.

  • מדידת קוטר טבעת באמצעות אפליקציה – זוהי שיטה דיי פשוטה אשר דורשת הורדה של אפליקציה ייעודית לנייד. לאחר הורדת האפליקציה, מניחים טבעת קיימת על מסך הטלפון ובעזרת האצבעות מתאימים את העיגול במסך לקוטר הטבעת. 
  • מדידת טבעת באמצעות סרגל – המדידה מתבצעת על די שרטוט ההיקף הפנימי של הטבעת הקיימת על נייר, מדידת הקוטר שלה עם סרגל והשוואת התוצאה המספרת לטבלת מידות אוניברסלית.

טיפאם הקוטר הרלוונטי אינו קיים בטבלת המידות, יש לבחור את התוצאה הגדולה והקרובה ביותר. 

  • איך מודדים מידת טבעת ללא טבעת משתמשים בסרט מדידה גמיש או חוט. 

מקיפים את האצבע הרלוונטית עם החוט או הסרט, מסמנים את נקודת המפגש, פורסים את  כלי המדידה ומודדים את האורך במילימטרים, על מנת לגלות את היקף האצבע. לאחר מכן, משווים את התוצאה לטבלת המידות ומגלים את המידה המתאימה ביותר.   

אנו בסטודיו של רונית ים נוכל לייעץ, למדוד ולהתאים לכם את הטבעת המדויקת שתחמיא ותלווה אתכם קדימה. ניתן לבצע הזמנה באתר או להגיע לסטודיו שלנו ברמת השרון או ליצור קשר עם שירות הלקוחות הנהדר שלנו בוואטסאפ 054-2442015. 

לא ניתן להגיב