הבלוג תליונים מיוחדים

תליונים מיוחדים

תליונים מיוחדים שעושים את השרשרת

מחפשים שרשראות מעוצבות עם תליונים מיוחדים? בסטודיו של רונית ים תזכו למענה שלם עם מבחר ייחודי בעבודת יד משוקעת של שרשראות ותליונים לנשים וגברים. מתוך המגוון של תליונים לשרשרת כל אחד ואחת יכולים לאתר תליון ושרשרת מושלמים עבורם.

חשיבותו של התליון

נכון ששרשרת יכולה לעמוד בפני עצמה אבל לעיתים קרובות מצורף לה תליון שבעיצוב נכון תורם לשדרוג המראה הכללי של התכשיט. בהיותו לרוב ממוקם במרכז השרשרת, התליון מושך את תשומת הלב ולכן הוא חייב עיצוב מיוחד שמתאים לשרשרת שאליה הוא מחובר. עיצוב ייחודי זה של תליון יבוא לכדי ביטוי בצורת התליון, גודלו, חריטות שיש עליו וכדומה.

מבחר עשיר של תליונים מיוחדים

באתר ובסטודיו שלנו תיהנו ממבחר תליונים מיוחדים מזהב או כסף וחומרים אחרים, העשויים בעבודת יד מוקפדת ויצירתית. בין היתר תוכלו למצוא את  התליונים והשרשראות הבאים:

  • שרשרת מדגם WHITE עם תליון מיוחד של סנפיר בינוני בציפוי של זהב ועם חריטה של המילה אמן, אשר מלבד משמעותה הרגילה גם מהווה ראשי תיבות למילים אדמה, מים ונשמה. כל זאת מצטרף לשרשרת א- סימטרית בהירה וחגיגית עם חרוזים לבנים וסידור אקראי של צדפים טבעיות.
  • בקולקציות שרשראות WHITE תמצאו גם שרשרת עם תליון PEACE גדול ומרשים, המקבל השראה משנות השבעים ומוצע עם ציפוי זהב ארבעה עשר קראט או מכסף.  לתליון מצטרפת שרשרת ארוכה עם חרוזים וחוליות לבנות וסידור לא סימטרי של צדפים טבעיים.
  • תליון מטבע עגול מדגם פרח SENSEA הינו תליון מרשים וייחודי שעליו יש הטבעה יפיפייה של חצי פרח עם קו מתאר של גלשן. תליון זה מוצע עם שרשראות שונות לרבות שרשרת חוט שעווה, שרשרת חרוזי שמפניה, שרשרת חוליות ועוד.
  • תליון Since יעניק לכם תכשיט אישי כסוף בצורת מנעול שעליו חרוטה המילה SINCE, כקיצור לשאלה Since when are you? כמו כן לתליון ניתן לצרף חריטה אישית של  שנה כמו שנת נישואין, לידה, גיוס, חברות ועוד. התליון מוצע עם שרשת דסקית בעובי של שלושה מ"מ.
  • אל שרשרת חוליות עם ציפוי של זהב ובהתאמה אישית מצורפים שני תליונים – תליון מרכזי גדול, מלא ומעוגל מעוצב בצורה ייחודית של ספירלת ים, וכן תליון צדדי יותר קטן ומלבני שעליו אפשר לחרוט טקסט משלכם.

הזמנת תליונים מיוחדים

הזמנת שרשרת עם תליונים מיוחדים מוצעת און ליין בקלות דרך האתר שלנו. כמו כן להזמנת תכשיטים ולעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא הגיעו לסטודיו שלנו ברמת השרון או צרו קשר עם שירות לקוחות של רונית ים בטלפון 054-2442015.

לא ניתן להגיב