מתנה לגולש

מתנה לכל מי שאוהב ים!

מי לא אוהב ים? אין כמעט אדם שלא אוהב את הים. אבל יש את חבורת הגולשים שהים עבורם הוא דרך חיים והם יפקדו אותו מדי יום לרבות בים עם גלים – מתי שרק ניתן לגלוש ולהתייחד עם הטבע. אותה קבוצת גולשים אוהבת גם לעטר את הגוף בכל מה שמזכיר להם את התחביב הנערץ – גלישה. לכן, לא פעם תוכלו לזהות עליהם שרשראות, טבעות, קעקועים ושאר עיטורי גוף שהאמירה שלהם היא ים וחופש ללא גבולות!

במידה ואתם מחפשים מתנה לגולשת או לגולש, כדאי שתפנו בחיפוש שלכם אחר תכשיטים שמתנוסס עליהם תליון או חותם שמזכיר סמל כלשהו מעולם הים, אם זה סנפיר של לוויתן, גלשן, צדפה, קונכייה או עוגן או פשוט מילים של ים וחופש נצחי.

אלטרנטיבות מתנה לגולש ולגולשת                                                                                                             

אין כמו צמיד לרגל לגולשת הצעירה שפוסעת עם הגלשן ביד על החול החם ועם הרבה התרגשות בעיניים. צמיד צבעוני לרגל עם תליון מצדפה, סנפיר שמתנוסס עליו בחרוזי צבעי ים, זאת מתנה משולמת לחברה או לבת שלכם שוויטמין הים זורם בעורקיה. גם לגולש השזוף, צמיד מעור עם קונכייה מלופפת עליו, יכול להיות מתנה קסומה ורלוונטית לרגל כל אירוע או פשוט לגלות לו שוב, כמה אתם אוהבים אותו.

מחפשים להפתיע את הבת זוג שלכם או את החבר הגולש שלכם? אצל רונית ים תמצאו את מה שאתם מחפשים – מגוון של תכשיטים בעבודת יד ושאר אביזרים בניחוח מודרני עם זיקה ישירה לכל עולם הים והגלישה. מה שבא לידי ביטוי בכל עיצוב התכשיטים של רונית ים זאת תחושה חזקה של אווירת חופש ונעורים נצחיים!